Харківські картингісти здобули призові місця на другому етапі чемпіонату України - Накипіло
Події

• Анна М’ясникова
  • ХОДА
  • 27 Квітня 2021

Команда харківського спортклубу «Лідер» привезла зі змагань золоту, срібну та бронзову медалі.

Другий етап чемпіонату України з автомобільного спорту картинг відбувся в Києві 24 та 25 квітня. Переможцем змагань став Олександр Дерюга. «Срібло» дісталося Олексію Телюку, а «бронзу» отримав Микита Фурніка. Про це повідомляє пресслужба Харківської обладміністрації.

thumb newsDocument 564x376 14c0

На попередньому етапі чемпіонату, який відбувся на початку квітня в Полтаві, Олександр Дерюга також посів перше місце, а Олексій Телюк — друге.

Третій етап чемпіонату запланований на 15 та 16 травня в Кам'янському (Дніпропетровська область).